از خواص خرمای هندی (تمر هندی) چه می دانید؟

مصرف این میوه پس از صرف غذا به هضم و جذب مواد غذایی کمک کرده و رگه‌های فیبری یا آوندهای چوبی آن ملین بوده و رفع کننده یبوست و التیام دهنده همورویید (بواسیر) است.


ادامه نوشته

نصب آسانسور در اصفهان

نوآوری در فن آوری و طراحی باعث شده است که نصب و داشتن آسانسور مسکونی با قیمت مناسب تری برای شما عزیزان ارانه داده شود. نصب آسانسور پروژه پیچیده و پرهزینه ای برای نوسازی خانه نیست که قبلاً آسانسور داشته است. با استفاده از تکنیک های موجود میتوان نصی و تعمیر آسانسور را  در حدود یک روز انجام داد . در ادامه مطب با چگونگی و نحوه انجام کار ، قیمت ، تعمیر و نصب آسانسور ها بیشتر توضیح میدهیم.


ادامه نوشته

آشنایی با نحوه کاشت سبزی خوردن در خانه

بذر هر نوع سبزی مانند تره، شاهی، شنبلیله، ریحان، جعفری، گوجه فرنگی، فلفل رنگی،را در هر فصلی می توان در آپارتمان چه در بسترهای خاکی و چه غیرخاکی کاشت.


ادامه نوشته

فیزیوتراپی در سعادت آباد

فیزیوتراپی در محدوده سعادت آباد ، کلینیک دکتر علیپور متخصص فیزیوتراپی از بهترین و حرفه ای ترین کلینیک های غرب تهران محدوده سعادت آباد می باشد . این کلینیک دارای دستگاه های جدید و پیشرفته است . همچنین این کلینیک کادری فوق حرفه ای و مجرب را دارا است . 


ادامه نوشته

چگونه کودکان مبتلا به اوتیسم را به ورزش تشویق کنیم

مطالعات انجام شده در دانشگاه آگوستای جورجیا نشان داده است که بهترین روش برای افزایش فعالیت فیزیک ورزشی بیماران مبتلا به اوتیسم، افزایش میزان توزیع و راحتی ورزش است.


ادامه نوشته

یک مغازه تعویض روغنی به چه وسایلی احتیاج دارد؟

یک مغازه تعویض روغنی معمولاً خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می دهد و این تنوع خدمات است که باعث افزایش رنج سود دهی یک کسب و کار فعال در این زمینه شده است. در واقع راه اندازی این کسب و کار گرچه به سرمایه نسبتاً قابل توجهی احتیاج دارد، با توجه به بازگشت سریع سرمایه می تواند برای افراد بسیاری جذاب باشد و این افراد را به سمت افتتاح یک تعویض روغنی سوق دهد. در این پست به بررسی تجهیزات و امکانات مورد نیاز یک تعویض روغنی پرداخته ام و می خواهم ببینم که یک مغازه خدمات تعویض روغن به طور کلی به چه چیزهایی احتیاج دارد.

ادامه نوشته

سن بیداری جنسی در کودکان

 متأسفانه بعضی از والدین، برهنگی را با تمدن اشتباه می گیرند و فکر می کنند که هر چه برهنه تر باشند متمدن تر هستند. در حضور فرزندان پسر و دختر خود به صورت عریان و نیمه عریان حاضر می شوند. برخی از آن ها فکر می کنند با این کار، حساسیت جنسی فرزندان‌شان کم خواهد شد و چشم فرزندشان از دیدن صحنه‌ها پر خواهد شد. در صورتی که 3 تا 4 سالگی، سن بیداری جنسی و تشکیل خاطرات در ذهن کودکان است و در 5 تا 7 سالگی، کودکان، وقتی با بدن برهنه والدین مواجه می شوند، کنجکاو می شوند که بدن آن ها چه ویژگی هایی دارد و همین ممکن است خطرآفرین و نگران کننده باشد.


ادامه نوشته

وکیل در زعفرانیه

زمانی که افراد در امور مربوط به مسائل حقوقی دچار مشکلاتی می شوند، نیاز به فردی دارند که بتواند با دانش و تخصص لازم، راهکارهایی را برای حل مسائل حقوقی به آنها پیشنهاد کند. وکلا افرادی هستند که این مسولیت را می پذیرند و با تسلط بر قوانینی که در مورد مسائل حقوقی، حقوق خانواده، پرونده های کیفری و بسیاری موارد دیگر دارند، می توانند در پیشبرد پرونده های حقوقی به افراد کمک کنند.


ادامه نوشته

نکاتی مهم در مورد نگهداری نان در فریزر

_ برای نگهداری نان در فریزر لازم است نان خریداری شده كاملا خنك شود، به قطعات كوچك و مناسب تقسیم گردد و پس از قرار دادن در كیسه‌های پلاستیكی مناسب در حداقل زمان ممكن به فریزر انتقال یابد.


ادامه نوشته

فروش کامپیوتر گیمینگ

فروش کامپیوتر گیمینگ همراه با گارانتی معتبر و پس از کسب مشاوره خریداران توسط فروشندگان مجرب صورت می گیرد. از فواید خرید کامپیوتر گیمینگ می توان به استفاده از خدماتی همچون تیم پشتیبانی حرفه ای، امکان مراجعه حضوری و دریافت مشاوره، گارانتی طلایی لیون کامپیوتر، اسمبل حرفه ای، امکان ارتقای آسان، استفاده از کارآیی قطعات سخت افزاری، استفاده از قطعات اصلی، تضمین بهترین قیمت، خدمات تیم فنی مجرب، سازگاری کامل اجزای سخت افزاری و قیمت مناسب کامپیوتر گیمینگ اشاره نمود.


ادامه نوشته
  عناوين مطالب پربازدید